Turnus 6 - mój bohater


Szkoła Wilka szlifując swoje umiejętności szermiercze, wielkimi krokami zbliża się do rytuału Próby Traw. Podczas ich ostatniej misji, śledzili mieszkańców wsi Wrońce, aby odkryć na czym polega mroczny rytuał przeprowadzany przez Druida Zbyszko.  Niestety przymierze Druida z Duchem Lasu okazało się zbyt potężnym, a przyszli Wiedźmini poddali się ich zaklęciu.


Zwiadowcy trenują walki w formacjach i umiejętności łucznicze, zapoznają się z tajnikami ziołolecznictwa i kamuflażu, by przygotować się do dalszych starć z Morgarathem. Zasadzka okazała się skuteczna, a pojmany herszt wyjawił plany Morgaratha o sprowadzeniu kalkarow. Niestety, jego wojownicy przepędzili Zwiadowców z osady.


Korpus RPG odkrywa kolejne dzielnice podziemnego miasta Bysmith, pełnego gangsterów, robotycznej policji i ogromnych targowisk. Badaj sprawę czarnej plagi, na którą rozpaczliwie poszukują leku i szukają sposobu na kupienie paliwa zwanego krwią potworów, którego potrzebują do dalszej podróży. Poza światami wyobraźni uczestniczą w warsztatach, gdzie uczą się tajnik emocjonalnego opowiadania, modulacji głosu i światotworzenia.

Herbaciary rozpoczęły przygotowania do gry głównej! "Bal u Hrabiego Baringa" to larp osadzony w czasach wiktoriańskiej Anglii - w trakcie wernisażu zaczynają dziać się niepokojące rzeczy, a sztuka zmienia rzeczywistość. Larpowcy wczuli się także w życie osób niewidomych w grze "Blackout". Jako mieszkańcy ośrodka terapeutycznego uczyli się czytać, rozmawiać i czuć w zupełnie nowy sposób.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Turnus 4 - ostatnie rozgrywki

Turnus 4 - w pogoni za przygodą

Turnus 4 - startujemy